AKČNÍ SET: BS MG06 LIGHT + HLAVICE

Profesionální masážní pistole nyní v bezkonkurenčním akčním setu. Lehká a snadno přenosná MG06 + Sada náhradních masážních hlavic v hodnotě 599Kč!! Podpořte svůj výkon a dopřejte si účinnou regeneraci svalové tkáně kdekoliv! Skvělá pomůcka pro fyzioterapeutyprofesionální a rekreační sportovce a všechny, které trápí bolest a ztuhlost svalů. Nyní v praktickém setu pro maximální a dlouhé využití.

 

Můžeme doručit do:
20.10.2021
Skladem
5 590 Kč –29 % 3 990 Kč
Kategorie: Produkty
Počet rázů za minutu: 1200-3200/1200-3200
Počet hlavic: 4/6
Počet úrovní rychlostí: 6/20
Hmotnost: 890/1200 g
LCD display: ANO/ANO
Amplituda: 10/12mm
Baterie: 24V/24 LI-ion
Kapacita baterie : 2500/2500 mAh
Výdrž baterie : 4/4-6
Vyjímatelná baterie: NE/ANO
Dobíjecí stanice : NE
Doba nabíjení : 2/2 hodiny
Další: Přenosná, lehká konstukce
MG06 hlavice bundle
Akce Tip
ZDARMAZDARMA 5 590 Kč –29 %

Kde najde své uplatnění

  • pomáhá ošetřit svalové napětí a ztuhlost
  • zvyšuje rozsah pohybu
  • zlepšuje cirkulaci a průtok krve, 
  • regeneruje po sportovním výkonu,
  • zmírňuje křeče, 
  • snižuje tvorbu kyseliny mléčné a podporuje její vyloučení po výkonu,
  • urychluje proces rehabilitace po zraněních. 

Existuje několik způsobů, jak se s kyselinou mléčnou vypořádat rychleji a efektivněji. Jedním z nich je dostatečné množství kyslíku, který poskytneme unaveným svalům. Toho účinně dosáhneme rychlou a bodovou masáží. Vyměnitelné masážní hlavice Bodysonic nám v tomto případě mohou být velkou podporou.

Ideálně zvolíme takový nástavec, který nejvíce odpovídá bolavému svalu. Široká paleta hlavic v balení masážní pistole vám umožní tlak, sílu a koncentraci masáže libovolně variovat, což se vždy hodí, neboť při sportování používáme celé tělo.

Z lékařského hlediska jsou namoženiny svalů a jejich bolesti obvykle způsobeny kyselinou mléčnou. Jde o jednu z nejčastěji se vyskytujících hydroxykyselin, která primárně vzniká mléčným zkvašením cukrů.

Tato organická látka se aktivizuje především při silové zátěži a stavu, kdy jsou energetické nároky našeho těla velmi vysoké – tedy při sportu. Obecně známou nevýhodou je rychlost jejího vytváření, zatímco odbourávání z tkání často trvá déle.

Další cestou, jak bojovat s laktátem kyseliny mléčné je dostatečný přísun kvalitní a zdravé glukózy. Výživoví poradci v tomto směru sportovcům doporučují hroznový cukr, jehož energie je přesně to, co tělo po vysílení potřebuje. Zde je ale zapotřebí upozornit, že nadbytečná konzumace potravin po sportu může tělo naopak ještě více unavit a výsledek tak bývá více než kontraproduktivní.

Proto optimálnější metodou, jak redukovat hladinu kyseliny mléčné ve svalech je zdravé okysličení svalů, lehká svačina a konzumace minerálů. Máme-li být konkrétní, zvolte následující postup: Po náročném sportu tělu dodejte ovoce či zeleninu, tekutiny a pak už jen použijte masážní přístroj.