Masážní pistole Bodysonic BS MG MINI Cestovní

Masážní pistole. Lehká, přenosná a přitom výkonná masážní pistole v luxusním ALU provedení. Skvělá pomůcka pro fyzioterapeutyprofesionální a rekreační sportovce a všechny které trápí bolest a ztuhlost svalů. Navíc v kompaktním provedení pro snadnou manipulaci. Lehká do sportovní tašky na cesty. Unikátní systém nabíjení USB-C.

Můžeme doručit do:
20.10.2021
Skladem
3 990 Kč –50 % 1 999 Kč
Kategorie: Produkty
Počet rázů za minutu: 1200-3200
Počet hlavic: 4
Počet úrovní rychlostí: 4
Hmotnost : 790 g
LCD display: NE
Amplituda: 10 mm
Baterie: 12V Li-ion
Kapacita baterie: 2500 mAh
Výdrž baterie: 6-8 h
Vyjímatelná baterie: NE
Dobíjecí stanice: USB-C NABÍJENÍ KDEKOLIV
Doba nabíjení: 2 hodiny
Další: Přenosná, lehká, tichá
 

Masážní pistole. Pomáhá ošetřit svalové napětí a ztuhlost, zvyšuje rozsah pohybu, zlepšuje cirkulaci a průtok krve, regeneruje po sportovním výkonu, zmírňuje křeče, snižuje tvorbu kyseliny mléčné a podporuje její vyloučení po výkonu. Malé rozměry, lehká a tichá. Nastavení dvou režimů, 4 vyměnitelné aplikační hlavice, 4 úrovně rychlosti, velmi nízká hmotnost 0,79 kg, 12V Li-ion baterie, 2500mAh, extra dlouhá výdrž až 6-8h, USB-C nabíjení-nabíjení kdekoli na cestách, kvalitní hliníkové provedení s Brushless motorem. Rozměry 13.7x9x4.6cm.

Kde najde své uplatnění

  • pomáhá ošetřit svalové napětí a ztuhlost
  • zvyšuje rozsah pohybu
  • zlepšuje cirkulaci a průtok krve, 
  • regeneruje po sportovním výkonu,
  • zmírňuje křeče, 
  • snižuje tvorbu kyseliny mléčné a podporuje její vyloučení po výkonu,
  • urychluje proces rehabilitace po zraněních.  

Bezprostředně po sportovním výkonu vám stačí jen jedno krátké použití masážní pistole. Po určení bolavého svalu si zvolíte vyměnitelnou hlavici. Máte-li například namožená záda, vyberete si hlavici pro zadní partie těla. O zbytek už se postará pistole sama. Nemusíte tak řešit objednávání k masérovi dlouho dopředu. Pistoli „vytasíte“ vždy, když ji potřebujete.

Pouhých 5 minut s masážní pistolí Bodysonic se rovná 30 minutám s profesionálním masérem. Zbylých 25 minut tak například můžete využít k přemýšlení nad tím, jaký další sport zítra zkusíte.

Užívejte si sport a rychlou regeneraci plnými doušky každý den!

Objevte masážní pistole Bodysonic!