Masážní pistole Bodysonic BS MG07

Novinka roku 2020! Profesionální masážní pistole v novém designu. Skvělá pomůcka pro fyzioterapeutyprofesionální a rekreační sportovce a všechny které trápí bolest a ztuhlost svalů. Pohodlné používání díky speciálním materiálům na držadle. Navíc v moderním designu, který zaujme.

Položka byla vyprodána…
6 990 Kč –14 % 5 990 Kč
Kategorie: Produkty
Obecné: NOVINKA 2020!
Počet rázů za minutu: 1200-3200
Počet hlavic: 4
Hmotnost : 1000 g
LCD display: ANO
Amplituda: 12 mm
Baterie: 24V Li-ion
Kapacita baterie: 2500 mAh
Výdrž baterie: 4 h
Vyjímatelná baterie: NE
Dobíjecí stanice: NE
Doba nabíjení: 3 h
Další: Speciální konstrukce, příjemný materiál pro každodenní použití.
Položka byla vyprodána…
Bodysonic BS MG07
ZdarmaZdarma 6 990 Kč –14 %
 

Revoluce v oblasti rehabilitace a sportovního výkonu

Kde najde své uplatnění

  • pomáhá ošetřit svalové napětí a ztuhlost
  • zvyšuje rozsah pohybu
  • zlepšuje cirkulaci a průtok krve, 
  • regeneruje po sportovním výkonu,
  • zmírňuje křeče, 
  • snižuje tvorbu kyseliny mléčné a podporuje její vyloučení po výkonu,
  • urychluje proces rehabilitace po zraněních. 

Proč dosahujeme stále lepších a lepších výsledků ve sportu?

Krásnou kapitolou lidstva jsou dějiny sportu a dějiny technologií. Hned se dozvíte proč. Je až neuvěřitelné se začíst do odborných knih o sportu a výkonnosti sportovců. Za posledních 100 let jsme totiž jako lidstvo prošli neuvěřitelným vývojem. V podstatě nezáleží na tom, jaký sport si vyberete, ať už je to plavání nebo třeba biatlon. Každý z nich zaznamenal mohutný vývoj.

Jedno z vysvětlení, které se k odůvodnění takového „sportovního skoku vpředu“ nabízí, je zkoumání svalů a svalových vláken. Ta se skládají z velmi komplexních tkání, jež bylo možno do detailů zkoumat až pod mikroskopem anebo jako nyní v počítačových programech.

Klíčovým aspektem profesionálních sportovců se tak stala péče o svalovou hmotu a její fungování. Vzhledem k tomu se lékaři začali soustředit na téma: jak dostat do svalů, co nejvíce kyslíku a zároveň zachovat jejich dynamiku a výbušnost.

Masážní pistole se krátce po svém uvedení za trh staly revolucí a ne nadarmo se říká, že poslední držitel světového rekordu v běhu na 100 m těsně před svým legendárním závodem masážní přístroj skutečně použil.

Pokud se tedy například připravujete na nějaký velký závod nebo si jen chcete uběhnout svých prvních 20 km, masážní pistole Bodysonic by vám určitě neměla chybět. Společně totiž začnete bourat překážky a budete dosahovat lepších a lepších výsledků.