Masáž svalů nebyla nikdy jednodušší

Znáte ten pocit, kdy odcházíte z posilovny úplně vysílení a v hlavě máte už jen nepříjemnou vidinu bolavých a nateklých svalů? V těchto situacích jsme většinou velmi unavení a jedinou možností je pro nás nepohyblivost, klidový režim, anebo dokonce spánek. Tyto doby jsou ale ta tam! Masážní pistole Bodysonic představují bezprecedentní revoluci v regeneraci svalů.

Jedná se o ideální volbu, jak bojovat proti svalové bolesti a mezi největší benefity masážní pistole Bodysonic bezesporu patří, že

  • Snižuje dobu zotavení a urychluje zahřátí
  • Zlepšuje rozsah pohybu
  • Uvolňuje spouštěcí body svalů, ztuhlost a bolestivost
  • Odstraňuje ze svalů kyselinu mléčnou a snižuje únavu

Ať sportujete na profesionální úrovni, jezdíte o víkendech na kole nebo si čas od času chodíte zaběhat, svalovým problémům se vyhne málokdo. S naší jedinečnou technologií se jim však vyhnout můžete a je to jednodušší a příjemnější než kdykoliv předtím.

Nepřítel svalu – kyselina mléčná

Z lékařského hlediska jsou namoženiny svalů a jejich bolesti obvykle způsobeny kyselinou mléčnou. Jde o jednu z nejčastěji se vyskytujících hydroxykyselin, která primárně vzniká mléčným zkvašením cukrů. Tato organická látka se aktivizuje především při silové zátěži a stavu, kdy jsou energetické nároky našeho těla velmi vysoké – tedy při sportu. Obecně známou nevýhodou je rychlost jejího vytváření, zatímco odbourávání z tkání často trvá déle.

Existuje několik způsobů, jak se s kyselinou mléčnou vypořádat rychleji a efektivněji. Jedním z nich je dostatečné množství kyslíku, který poskytneme unaveným svalům. Toho účinně dosáhneme rychlou a bodovou masáží. Vyměnitelné masážní hlavice Bodysonic nám v tomto případě mohou být velkou podporou.

Ideálně zvolíme takový nástavec, který nejvíce odpovídá bolavému svalu. Široká paleta hlavic v balení masážní pistole vám umožní tlak, sílu a koncentraci masáže libovolně variovat, což se vždy hodí, neboť při sportování používáme celé tělo.

Okysličení vás dostane z nejhoršího

Další cestou, jak bojovat s laktátem kyseliny mléčné je dostatečný přísun kvalitní a zdravé glukózy. Výživoví poradci v tomto směru sportovcům doporučují hroznový cukr, jehož energie je přesně to, co tělo po vysílení potřebuje. Zde je ale zapotřebí upozornit, že nadbytečná konzumace potravin po sportu může tělo naopak ještě více unavit a výsledek tak bývá více než kontraproduktivní.

Proto optimálnější metodou, jak redukovat hladinu kyseliny mléčné ve svalech je zdravé okysličení svalů, lehká svačina a konzumace minerálů. Máme-li být konkrétní, zvolte následující postup: Po náročném sportu tělu dodejte ovoce či zeleninu, tekutiny a pak už jen použijte masážní přístroj.

Masáž vždy, když ji opravdu potřebujete

Bezprostředně po sportovním výkonu vám stačí jen jedna masážní pistole. Po určení bolavého svalu si zvolíte vyměnitelnou hlavici. Máte-li například namožená záda, vyberete si páteřní hlavici. O zbytek už se postará pistole sama. Nemusíte tak řešit objednávání k masérovi dlouho dopředu. Pistoli „vytasíte“ vždy, když ji potřebujete.

Pouhých 5 minut s masážní pistolí Bodysonic se rovná 30 minutám s profesionálním masérem. Zbylých 25 minut tak například můžete využít k přemýšlení nad tím, jaký další sport zítra zkusíte.

Užívejte si sport plnými doušky každý den a bez nutnosti chodit k masérovi.

Objevte masážní pistole Bodysonic!

Photo by Anastase Maragos on Unsplash

Zpět do obchodu