Proč je masážní pistole tak inovativní?

Jen málo produktů se v poslední době setkalo s takovou přízní zákazníků, jako právě masážní pistole Bodysonic. Není náhodou, že ti nejlepší sportovci přijali tento produkt za svůj a i díky němu dosahují stále lepších a lepších výsledků. Nejde jen o jedinečné benefity jako je: uvolnění svalových bolestí, zvýšení krevního oběhu a pomoc v léčbě zranění. Masážní pistole Bodysonic jsou jedním slovem inovativní! Proč?

Ze všeho nejvíce vyniká právě rychlost, s jakou dokáže masážní pistole pracovat. Na rozdíl od klasických masáží, v případě masážní pistole Bodysonic stačí pouze pár minut k tomu, abychom se hned cítili lépe, a sval mohl zase výkonně pracovat. To je obrovská výhoda především pro ty, kteří mají jasně daný sportovní plán. Nyní mohou svou výkonnost posouvat dopředu daleko rychlejším tempem.

Rychlejší hojení svalů i jejich růst

Váš krevní oběh se vlivem impulsů masážní pistole zrychlí a kyselina mléčná, svalová ztuhlost a bolestivost se efektivně eliminují. Aplikace masážní pistole taktéž napomáhá opravit mikrotrhliny po náročném svalovém tréninku. Vaše svaly se tak bryskně zahojí a začnou růst svižnějším tempem.

Celý přistroj masážní pistole Bodysonic byl navržen přesně tak, aby odpovídal těm nejvyšším standardům. Design je vyvážený, decentní a ergonomický. Pistole tak do ruky přesně padne. Baterie v zařízení má extra dlouhou výdrž a životnost.

Proč dosahujeme stále lepších a lepších výsledků ve sportu?

Krásnou kapitolou lidstva jsou dějiny sportu a dějiny technologií. Hned se dozvíte proč. Je až neuvěřitelné se začíst do odborných knih o sportu a výkonnosti sportovců. Za posledních 100 let jsme totiž jako lidstvo prošli neuvěřitelným vývojem. V podstatě nezáleží na tom, jaký sport si vyberete, ať už je to plavání nebo třeba biatlon. Každý z nich zaznamenal mohutný vývoj.

Jedno z vysvětlení, které se k odůvodnění takového „sportovního skoku vpředu“ nabízí, je zkoumání svalů a svalových vláken. Ta se skládají z velmi komplexních tkání, jež bylo možno do detailů zkoumat až pod mikroskopem anebo jako nyní v počítačových programech.

Klíčovým aspektem profesionálních sportovců se tak stala péče o svalovou hmotu a její fungování. Vzhledem k tomu se lékaři začali soustředit na téma: jak dostat do svalů, co nejvíce kyslíku a zároveň zachovat jejich dynamiku a výbušnost.

S masážní pistolí budete vítězit!

Více než kde jinde je to patrné u sprinterů, kteří především v 60. letech 20. století rozpoutali honbu v překonávání rekordů na 100 metrové dráze. Masáž svalů zde hrála a stále hraje naprosto nezastupitelnou funkci. Čím lepší byla péče o svaly, jejich výživu a konstantní růst, tím lepší byly výsledky sprinterů a dalších atletů.

Masážní pistole se krátce po svém uvedení za trh staly revolucí a ne nadarmo se říká, že poslední držitel světového rekordu v běhu na 100 m těšně před svým legendárním závodem masážní přístroj skutečně použil.

Pokud se tedy například připravujete na nějaký velký závod nebo si jen chcete uběhnout svých prvních 20 km, masážní pistole Bodysonic by Vám určitě neměla chybět. Společně totiž začnete bourat překážky a budete dosahovat lepších a lepších výsledků.

Nejlepší masážní pistole na trhu

Samotnou rychlost impulsů pistole si každý navolí sám podle sebe a citu, stejně tak může měnit i hlavice. Podle toho, jakou část těla se zrovna hodlá masírovat. Motor zařízení je bezkartáčový, ultra tichý a vysoce výkonný. Celou masážní pistoli pohání řídící čip poslední generace, „velký počítač v malém provedení.“

Masážní pistole Bodysonic nejsou žádný kompromis. Jedná se o produkty té nejvyšší kvality, nejlepších funkcí a krásného designu. Poznejte inovaci, která se bude hodit každý den!

Photo by Braden Collum on Unsplash

Zpět do obchodu