Masážní pistole Bodysonic BS MG03 Black

Profesionální masážní pistole. Skvělá pomůcka pro fyzioterapeutyprofesionální a rekreační sportovce a všechny které trápí bolest a ztuhlost svalů.

Můžeme doručit do:
20.9.2021
Skladem
5 990 Kč –18 % 4 890 Kč
Kategorie: Produkty
Konstrukce: lehká a tichá
Počet rázů za minutu: 1200-3200
Počet hlavic: 6
Počet úrovní rychlostí: 20
Hmotnost : 1200 g
LCD display: ANO
Amplituda: 12 mm
Baterie: 24V Li-ion baterie
Kapacita baterie: 2500 mAh
Výdrž baterie: 4-6 hodin
Vyjímatelná baterie: ANO
Adaptér : ANO
Doba nabíjení: 2 hodiny

Fyzioterapeut a spoluzakladatel kliniky Bespoke Treatments nejenže považuje přístroj za přínosný, ale rovnou ho označuje za „Nositele revoluce v oblasti rehabilitace a sportovního výkonu

Kde najde své uplatnění

  • pomáhá ošetřit svalové napětí a ztuhlost
  • zvyšuje rozsah pohybu
  • zlepšuje cirkulaci a průtok krve, 
  • regeneruje po sportovním výkonu,
  • zmírňuje křeče, 
  • snižuje tvorbu kyseliny mléčné a podporuje její vyloučení po výkonu,
  • urychluje proces rehabilitace po zraněních. 

 

Tento typ masáže spočívá ve v dávkovaném vysílání tlaku do svalové tkáně během oscilace masážní hlavice. Dříve se v masérství pro dosažení shodného efektu využívali zejména série lehkých úderů rukou či zápěstí na cílový sval. Masážní pistole přitom poskytují sportovcům stejné přínosy z pohodlí (a bez pravidelných výdajů za masážní procedury).

Přestože pěnové válečky a další miofaciální masážní pomocníci dosahují podobného výsledku, masážní pistole dovedou s nadstandardní účinností a přesností zacílit na problematickou oblast. Poskytují tak snadné řešení zdravotních potíží pro všechny, jimž se masážní válečky jeví jako příliš nepohodlné, nepraktické či náročné na používání.

Od perkusivní terapie nelze očekávat naprostou eliminaci svalové bolesti. Tato procedura alespoň však dovede zvýšit průtok krve do specifické svalové oblasti, a tím zmírnit záněty a svalové napětí, stejně jako zbavit svalových uzlů po náročném tréninku.